KONST / Litografier / Färglitografi 15327182
nr 1532 7182
Sture Nilsson
(1924-1990), Sverige
"La cupol". Signerad, numrerad 230/260, daterad - 77 cm. Färglitografi, bildmått: 81x57 cm, yttermått inklusive ram: 100x70 c
Sture Nilsson, svensk bildkonstnär född 1924, död 1990.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 april 2023
kl 19:12:34
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)